MEIST

Tekstuur OÜ on asutatud aastal 1993 Tallinnas, Herne tn 6, kus teenindame oma kliente tänase päevani. Meie tegutsemisalaks on tööstuslike seadmete müük ja hooldus õmblustootmis ettevõttetele.

Lisaks tööstuslikele seadmetele nagu õmblus,- juurdelõikus,- viimistlusseadmed, liimipressid, Eton transpordi süsteemid, tegeleme siiani ka proffesionaalsete liimikangaste/ paelte ja helkurkangaste/paelte, vatiinide, vaheriiete müügiga.

Meie kauaaegsed koostöö partnerid on VEIT, Brisay, Kannegisser, Reymatex, Ultraflex, Mitsubishi, ETON, Freudenberg, LOXY, Caron, T-Konfex jpt.

Aastast 2012 on meie teiseks tegevusalaks paadiosade, mootorite ja paatide müük. See tegevusala on nüüdseks kasvanud käibelt suuremaks kui tööstuslike õmblusseadmete ja kangaste müük ja seda seetõttu, et õmblustegevus suurte vabrikute näol, on Eestis tuntavalt vähenenud.

Paadiosade müügis on meie olulisimaks partneriks Hispaania ettevõte Recambios Marinos, kes on ka Hiinas toodetud Parsun mootorite Euroopa esindaja. Eestis on Parsun mootorite müügiesindaja Tekstuur OÜ.

Samuti on meie partneriks Hollandi ettevõtte Whaly, kelle ülivastupidavaid plastpaate ja nende tarvikuid siin müüme.

RECMAR, Parsun, Whaly, Tessilmare jpt.